Ogólnopolskie Stowarzyszenie Dwujęzyczności

II Ogólnopolski Zjazd Szkół Dwujęzycznych

 W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w II Ogólnopolskim Zjeździe Szkół Dwujęzycznych pod nazwą:

NAUCZANIE DWUJĘZYCZNE - SZANSĄ DLA NOWOCZESNEJ EDUKACJI
Warszawa, 21-22 Kwietnia 2016 r.


SPOTKANIE DEDYKOWANE JEST NAUCZYCIELOM PROWADZĄCYM LUB ZAINTERESOWANYM NAUCZANIEM DWUJĘZYCZNYM W PRZEDSZKOLACH, SZKOŁACH PODSTAWOWYCH, GIMNAZJALNYCH I ŚREDNICH, METODYKOM NAUCZANIA ORAZ KADRZE ZARZĄDZAJĄCEJ SZKOŁAMI.


Zapraszam do zapoznania się ze szczegółowym programem spotkania podanym w załączniku do korespondencji. W załączeniu przesyłam również formularz zgłoszeniowy określający warunki uczestnictwa oraz proponowane hotele w okolicy miejsca spotkania.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Proszę o uczestnictwo maksymalnie trzech osób z jednej szkoły. Czekamy na zgłoszenia do dnia 18.03.2016 (piątek).
Organizatorem spotkania jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Dwujęzyczności „Bilinguis" oraz Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi Smart School.
Informujemy jednocześnie, że Państwa dane uzyskaliśmy z ogólnodostępnej informacji internetowej.
Dodatkowe informacje na temat organizatorów można uzyskać na stronie www.smartschool.edu.pl, www.bilinguis.pl
Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółowymi i bezpłatnymi informacjami, prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon - nr 84/ 638 19 10.

Artur Stępniak
dyrektor szkoły 
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Przedszkolnymi
Smart School w Zamościu

przewodniczący stowarzyszenia
Ogólnopolskie Stowarzyszenie
Dwujęzyczności
BILINGUIS

 

 

Log in or Sign up