Ogólnopolskie Stowarzyszenie Dwujęzyczności

Rok 2013

Nauczanie Dwujęzyczne Szansą dla Nowoczesnej Edukacji (Seminarium)

  • Kategoria: Rok 2013
  • Odsłony: 1571

Blisko 50 specjalistów w dziedzinie nauczania dwujęzycznego z całej Polski oraz z zagranicy gościło na pierwszym w województwie lubelskim oraz jednym z niewielu w naszym kraju seminarium poświęconym innowacyjnej metodzie nauczania języka w szkołach. Przedsięwzięcie zorganizowała firma EDUZAM Sp. z o.o., prowadząca Dwujęzyczną Szkołę Podstawową z Oddziałami Przedszkolnymi Smart School wspólnie z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Dwujęzyczności Bilinguis.

Czytaj więcej: Nauczanie Dwujęzyczne Szansą dla Nowoczesnej Edukacji (Seminarium)

Konferencja Naukowa na Temat Nauczania Dwujęzycznego na Uniwersytecie Łódzkim

  • Kategoria: Rok 2013
  • Odsłony: 1121

W dniach 20-21 maja 2013 dyrektor Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej Smart School w Zamościu i doradca metodyczny języka angielskiego pan Artur Stępniak uczestniczył w międzynarodowej konferencji naukowej "Language Across Curriculum", która odbyła się w centrum konferencyjnym Uniwersytetu Łódzkiego.

Czytaj więcej: Konferencja Naukowa na Temat Nauczania Dwujęzycznego na Uniwersytecie Łódzkim

Międzynarodowa Konferencja Naukowa The Future of Education (Włochy, Florencja)

  • Kategoria: Rok 2013
  • Odsłony: 1072

W dniach 13-14 czerwca 2013 Artur Stępniak wziął udział w III edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej poświęconej przyszłości edukacji w Europie i na całym świecie, która odbyła się we Florencji. Dwudniowe spotkanie zgromadziło prawie trzystu specjalistów w dziedzinie edukacji, powiązanych z różnymi środowiskami naukowymi oraz instytucjami państwowymi odpowiedzialnymi za edukację w różnych krajach.

Czytaj więcej: Międzynarodowa Konferencja Naukowa The Future of Education (Włochy, Florencja)

Log in or Sign up